Multicomp Pro MCWR04X62R0FTL Res, 62R, 1%, 0.0625W, 0402, Thick Film
Series
MCWR04
Resistance
62 ohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Series
MCWR04
Resistance
62 ohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
50 V
Voltage Rating
50 V