Multicomp Pro MCWR04X4301FTL Res, 4K3, 1%, 0.0625W, Thick Film
Resistance
4.3 kohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
50 V