Multicomp Pro MCWR04X22R0FTL Res, 22R, 1%, 0.0625W, Thick Film
Resistance
22 ohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
50 V