Multicomp Pro MCWR04X1371FTL Res, Thick Film, 1K37, 1%, 0.0625W, 0402
Series
MCWR04
Resistance
1.37 kohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Series
MCWR04
Resistance
1.37 kohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
50 V
Voltage Rating
50 V