Multicomp Pro MCWF12R9093BTL Chip Smd Resistor, Res, 909K, 0.1%, 0.25W, 1206, Thin Film
Tolerance
± 0.1%
Resistance
909 kohm
Power Rating
250 mW
Temperature Coefficient
± 25 ppm/°C
Voltage Rating
200 V