Multicomp Pro MCWF12R7150BTL Res, 715R, 0.1%, 0.25W, 1206, Thin Film
Resistance
715 ohm
Power Rating
250 mW
Temperature Coefficient
± 25 ppm/°C
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
200 V