Multicomp Pro MCWF12R6812BTL Res, 68K1, 0.1%, 0.25W, 1206, Thin Film
Resistance
68.1 kohm
Power Rating
250 mW
Temperature Coefficient
± 25 ppm/°C
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
200 V