Multicomp Pro MCWF12R3480BTL Chip Smd Resistor, Res, 348R, 0.1%, 0.25W, 1206, Thin Film
Tolerance
± 0.1%
Resistance
348 ohm
Power Rating
250 mW
Temperature Coefficient
± 25 ppm/°C
Tolerance
± 0.1%
Resistance
348 ohm
Power Rating
250 mW
Temperature Coefficient
± 25 ppm/°C
Voltage Rating
200 V
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
200 V