Multicomp Pro MCWF08U3483BTL Res, 348K, 0.1%, 0.1W, 0805, Thin Film
Series
MCWF08U
Resistance
348 kohm
Power Rating
100 mW
Temperature Coefficient
± 25 ppm/°C
Series
MCWF08U
Resistance
348 kohm
Power Rating
100 mW
Temperature Coefficient
± 25 ppm/°C
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
100 V
rohsCompliant
YES
Voltage Rating
100 V