Multicomp Pro MCWF08U1402BTL Res, 14K, 0.1%, 0.1W, 0805, Thin Film
Series
MCWF08U
Resistance
14 kohm
Power Rating
100 mW
Series
MCWF08U
Resistance
14 kohm
Power Rating
100 mW
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
100 V
rohsCompliant
YES
Voltage Rating
100 V