Multicomp Pro MCWF08R6342BTL Chip Smd Resistor, Res, 63K4, 0.1%, 0.125W, 0805, Thin Film
Tolerance
± 0.1%
Resistance
63.4 kohm
Power Rating
125 mW
Temperature Coefficient
± 25 ppm/°C
Voltage Rating
150 V