Multicomp Pro MCWF08R4991BTL Res, 4K99, 0.1%, 0.125W, 0805, Thin Film
Resistance
4.99 kohm
Power Rating
125 mW
Temperature Coefficient
± 25 ppm/°C
Resistance
4.99 kohm
Power Rating
125 mW
Temperature Coefficient
± 25 ppm/°C
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
150 V
rohsCompliant
YES
Voltage Rating
150 V