Multicomp Pro MCWF06W3321BTL Chip Smd Resistor, Res, 3K32, 0.1%, 0.1W, 0603, Thin Film
Tolerance
± 0.1%
Resistance
3.32 kohm
Power Rating
100 mW
Temperature Coefficient
± 10 ppm/°C
Voltage Rating
50 V