Multicomp Pro MCWF06R3571BTL Res, 3K57, 0.1%, 0.1W, 0603, Thin Film
Resistance
3.57 kohm
Power Rating
100 mW
Technology
Thin Film
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
75 V