Multicomp Pro MCWF06R2432BTL Res, 24K3, 0.1%, 0.1W, 0603, Thin Film
Resistance
24.3 kohm
Power Rating
100 mW
Temperature Coefficient
± 25 ppm/°C
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
75 V