Multicomp Pro MCSJK-7U-18.432-12-30-80-B-30 Crystal, 18.432MHZ, 12PF, 3.2MM X 2.5MM
Frequency Nom
18.432 MHz
Crystal Case
SMD, 3.2 x 2.5
mm
Load Capacitance
12 pF
Frequency Tolerance
± 30 ppm