Multicomp Pro MCSJK-7U-14.31818-10-30-80-B-30 Crystal, 14.31818MHZ, 10PF, 3.2 X 2.5MM
infotip-icon
View other Crystal Units dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Operating Temperature Max
70°C
Operating Temperature Min
-20°C
Frequency Nom
14.31818 MHz
Crystal Case
SMD, 3.2 x 2.5
mm
Load Capacitance
10 pF
Frequency Tolerance
± 30 ppm