Multicomp Pro MCSJK-7I-14.7456-18-30-60-B-30 Crystal, 14.7456MHZ, 18PF, 5MM X 3.2MM
Operating Temperature Max
70°C
Operating Temperature Min
-20°C
Frequency Nom
14.7456 MHz
Crystal Case
SMD, 5 x 3.2
mm
Load Capacitance
18 pF
Frequency Tolerance
± 30 ppm