Multicomp Pro MCSJK-6G-14.7456-18-10-60-B-20 Crystal, 14.7456MHZ, 18PF, 6MM X 3.5MM
Frequency Nom
14.7456 MHz
Crystal Case
SMD, 6 x 3.5
mm
Load Capacitance
18 pF
Frequency Tolerance
± 10 ppm