Multicomp Pro MCSJK-6G-12.288-18-10-60-B-20 Crystal, 12.288MHZ, 18PF, 6MM X 3.5MM
infotip-icon
View other Crystal Units dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Frequency Nom
12.288 MHz
Crystal Case
SMD, 6 x 3.5
mm
Load Capacitance
18 pF
Frequency Tolerance
± 10 ppm