Multicomp Pro MCSJK-3N-1.8432-3.3-25-B Oscillator, 1.8432MHZ, 3.2 X 2.5MM, Cmos
infotip-icon
View other Oscillators dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Operating Temperature Min
-20°C
Operating Temperature Max
70°C
Oscillator Case
SMD, 3.2 mm x 2.5 mm
Frequency Stability
±25 ppm
Frequency Nom
1.8432 MHz
Supply Voltage Nom
3.3 V