Multicomp Pro MCMR06X6810FTL Res, 681R, 1%, 0.1W, 0603, Ceramic
Resistance
681 ohm
Power Rating
100 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
75 V