Multicomp Pro MCMR06X1303FTL Res, 130K, 1%, 0.1W, 0603, Ceramic
Resistance
130 kohm
Power Rating
100 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
75 V