Multicomp Pro MCMR04X6800FTL Res, 680R, 1%, 0.0625W, 0402, Ceramic
Resistance
680 ohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
50 V