Multicomp Pro MCMR04X3603FTL Res, 360K, 1%, 0.0625W, 0402, Ceramic
Resistance
360 kohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
50 V