Multicomp Pro MCMR04X2492FTL Res, 24K9, 1%, 0.0625W, 0402, Ceramic
Resistance
24.9 kohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
50 V