Multicomp Pro MCMR04X220 JTL Res, 22R, 5%, 0.0625W, 0402, Ceramic
Resistance
22 ohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
50 V