Multicomp Pro MCMR04X1212FTL Res, 12K1, 1%, 0.0625W, 0402, Ceramic
Resistance
12.1 kohm
Power Rating
62.5 mW
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C
Voltage Rating
50 V