Multicomp Pro MCMF0W4FF1212A50 Metal Film Resistor, 12.1KOHM, 250mW, 1%
Power Rating
250 mW
Product Range
MCMF Series
Resistance Tolerance
± 1%
Voltage Rating
250 V
Resistance
12.1 kohm