Multicomp Pro MCKNP03WJ0330AA9 Res, 33R, 5%, 3W, Axial, Wirewound
Power Rating
3 W
Product Range
MCKNP
Temperature Coefficient
± 300 ppm/°C
Resistance Tolerance
± 5%
Resistance
33 Ohm