Multicomp Pro MCHVR05FTEW1203 Res, 120K, 1%, 0.125W, 0805, Thick Film
Series
HVR Series
Resistance
120 kohm
Power Rating
125 mW
Package Size Code
0805 [2012 Metric]
Voltage Rating
400 V