Multicomp Pro MCHVR05FTEW1103 Res, 110K, 1%, 0.125W, 0805, Thick Film
View Brand
Model:
MCHVR05FTEW1103
Technical Data Sheets
Technical Data Sheet (869.99KB) EN
Series
HVR Series
Resistance
110 kohm
Power Rating
125 mW
Technology
Thick Film
Package Size Code
0805 [2012 Metric]
Voltage Rating
400 V