Multicomp Pro MCHVR03JTEX1203 Res, 120K, 5%, 0.1W, 0603, Thick Film
Series
HVR Series
Resistance
120 kohm
Power Rating
100 mW
Technology
Thick Film
Package Size Code
0603 [1608 Metric]
Voltage Rating
200 V