Multicomp Pro MC0125W120611K33. Res, Thick Film, 1K33, 1%, 0.125W, 1206
Minimum Operating Temperature
0°C
Maximum Operating Temperature
0°C
Resistance
1.33 kohm
Power Rating
125 mW
Technology
Thick Film
Temperature Coefficient
± 100 ppm/°C