Multicomp Pro MC0100W06031215K Res, 215K, 1%, 0.1W, 0603, Thick Film
Series
MC 1% Series
Resistance
215 kohm
Power Rating
100 mW
rohsCompliant
YES
This spec is not available in the specification table.
Voltage Rating
75 V