Multicomp Pro MC-254-26-LL-ST-DIP Connector, Header, 26POS, 2ROW, 2.5MM
Contact Material
Copper Alloy
2 Rows
Connector Systems
Wire-to-Board
Pitch Spacing
2.54 mm