Multicomp Pro MC-254-26-00-RA-DIP Conn, Header, R/A, 26POS, 2ROW, 2.54MM
Contact Material
Brass
2 Rows
Connector Systems
Wire-to-Board
Pitch Spacing
2.54 mm