Misumi E-MSDNS50-50-NR-DGP1 Compact Cylinders Msd Series
Magnetic Switch Type
Electronic Magnetic Switch 3-Wire PNP Type
Inner Diameter
50 mm
Stroke
50 mm
Operating Temperature
-20°C - 70°C
Operating Pressure
0.15 MPa - 0.8 MPa