Misumi E-MSDNS50-30-NR-DGM1 Compact Cylinders Msd Series
Magnetic Switch Type
Electronic Magnetic Switch-2-Wire Type
Inner Diameter
50 mm
Stroke
30 mm
Operating Temperature
-20°C - 70°C
Operating Pressure
0.15 MPa - 0.8 MPa