Misumi E-MSDNS32-45-NR-DGM1 Compact Cylinders Msd Series
Magnetic Switch Type
Electronic Magnetic Switch-2-Wire Type
Inner Diameter
32 mm
Stroke
45 mm
Operating Temperature
-20°C - 70°C
Operating Pressure
0.15 MPa - 0.8 MPa