Misumi E-MSDNS25-30-NR-CGM1 Compact Cylinders Msd Series
Magnetic Switch Type
Reed Magnetic Switch
Inner Diameter
25 mm
Stroke
30 mm
Operating Temperature
-20°C - 70°C
Operating Pressure
0.15 MPa - 0.8 MPa