Misumi E-MSDNS25-20-NR-DGN2 Compact Cylinders Msd Series
Magnetic Switch Type
Electronic Magnetic Switch 3-Wire NPN Type
Inner Diameter
25 mm
Stroke
20 mm
Operating Temperature
-20°C - 70°C
Operating Pressure
0.15 MPa - 0.8 MPa