Misumi E-MSDNS25-10-NR-DGM2 Compact Cylinders Msd Series
Magnetic Switch Type
Electronic Magnetic Switch-2-Wire Type
Inner Diameter
25 mm
Stroke
10 mm
Operating Temperature
-20°C - 70°C
Operating Pressure
0.15 MPa - 0.8 MPa