Misumi E-GR1000-TRVV-0.2-20-100 Trvv Non-Shielded Robot Cables 300V, High Flexibility
infotip-icon
View other Electrical Wire  dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Length
100 mm
Current Rating
2.2 A
Sheath Colour
Black
American Wire Gauge
24 AWG
Outer Diameter
8.3 mm
Number of Strands
20
Insulation Wall Thickness
0.3 mm