Misumi C-WSSA20-6-5 Flat Washers
Brand:
MISUMI
Model:
C-WSSA20-6-5
infotip-icon
View other Washers dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Washer Type
Flat Washers
Material
Low-carbon Free-cutting Steel
Outside Diameter
20 mm
Inside Diameter
6 mm
Thickness
3 mm