M10C25KCS Shcs Alloy Steel M10-1.5 25mm L PK100
Length
25 mm
Thread Type
Fully Threaded
Thread Style
Fully Threaded
This spec is not available in the specification table.
Minimum Thread Length
25 mm
Drive Size
8 mm
Head Height
10 mm
Head Diameter
16 mm