Lyle U71328NP14X10 Facility Sign 10 inx14 in Plastic
Model:
U71328NP14X10
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Header
No Header
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Think Safety
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
Other Format
Height
0.1"
Width
9.9"