Lyle U71216NP14X10 Safety Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U71216NP14X10
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Header
Safety First
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Keep This Place Clean And Orderly
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"