Lyle U71146NP10X7 Facility Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U71146NP10X7
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Header
No Header
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Emergency Shutoff Switch For Spa
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.603"
Width
7.5"