Lyle U71074NP10X7 Emergency Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U71074NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Emergency Exit
Sign Mounting Location
Wall
Nominal Sign Size
7" x 10"